مطار وجدة أنجاد

Oujda
مرتقب منتظر مصدر وجهة عبر ر.الرحلة وضع
مرتقب منتظر مصدر وجهة عبر ر.الرحلة وضع

الادخار والتحميل

Sous titre de la page lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Nam quis euismod leo. Aliquam erat volutpat. Vivamus adipiscing eleifend lectus, et malesuada dolor scelerisque imperdiet. Quisque rhoncus tristique nibh, nec lacinia nisi eleifend quis. Morbi scelerisque consectetur orci sed vulputate. Sed commodo feugiat lorem, at iaculis urna ultricies ac. Integer vel enim hendrerit, bibendum lectus vel, condimentum eros. Sed rhoncus tincidunt molestie. Praesent eget sapien felis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis et lacinia urna. 

Sous titre de la page lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Nam quis euismod leo. Aliquam erat volutpat. Vivamus adipiscing eleifend lectus, et malesuada dolor scelerisque imperdiet. Quisque rhoncus tristique nibh, nec lacinia nisi eleifend quis. Morbi scelerisque consectetur orci sed vulputate. Sed commodo feugiat lorem, at iaculis urna ultricies ac. Integer vel enim hendrerit, bibendum lectus vel, condimentum eros. Sed rhoncus tincidunt molestie. Praesent eget sapien felis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis et lacinia urna. 

 Nam quis euismod leo. Aliquam erat volutpat. Vivamus adipiscing eleifend lectus, et malesuada dolor scelerisque imperdiet. Quisque rhoncus tristique nibh, nec lacinia nisi eleifend quis. Morbi scelerisque consectetur orci sed vulputate. Sed commodo feugiat lorem, at iaculis urna ultricies ac. Integer vel enim hendrerit, bibendum lectus vel, condimentum eros. Sed rhoncus tincidunt molestie. Praesent eget sapien felis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis et lacinia urna. 

Sous titre de la page lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Nam quis euismod leo. Aliquam erat volutpat. Vivamus adipiscing eleifend lectus, et malesuada dolor scelerisque imperdiet. Quisque rhoncus tristique nibh, nec lacinia nisi eleifend quis. Morbi scelerisque consectetur orci sed vulputate. Sed commodo feugiat lorem, at iaculis urna ultricies ac. Integer vel enim hendrerit, bibendum lectus vel, condimentum eros. Sed rhoncus tincidunt molestie. Praesent eget sapien felis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis et lacinia urna. 



eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 05 2020 07:54:43
Module start 'content'
Timing: Dec 05 2020 07:54:44
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Dec 05 2020 07:54:44
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Timing: Dec 05 2020 07:54:44
Script end

Main resources:

Total runtime0.8437 sec
Peak memory usage37,888.0000 KB
Database Queries313

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.09000.0519 9,106.63285,178.0547
Module end 'content' 0.14190.7015 14,284.687514,526.0234
Script end 0.8433  28,810.7109 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01762.0884260.0007
Check MTime0.00200.2423260.0001
Mysql Total
Database connection0.00050.063110.0005
Mysqli_queries0.08299.82123130.0003
Looping result0.02352.77993070.0001
TS translator
TS init0.00881.039540.0022
TS cache load0.00640.753040.0016
TS context load0.00510.603840.0013
Template Total0.719785.320.3598
Template load0.01742.066420.0087
Template processing0.702183.218820.3511
Template load and register function0.00290.349610.0029
Override
Cache load0.00820.9746310.0003
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.01461.7270290.0005
Fetch class attribute can translate value0.00090.1115180.0001
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00060.0672290.0000
XML
Image XML parsing0.03434.0635180.0019
General
dbfile0.00410.4888840.0000
String conversion0.00000.005020.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/onda_design/design/onda_design_ar/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/ezstring.tpl<No override>extension/onda_design/design/onda_design/templates/content/datatype/collect/ezstring.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 5
 Number of unique templates used: 5

Time used to render debug report: 0.0008 secs